Tri Media Luna 2017 Sprint y Olimpico
Skip Navigation Links
Results
Details
19 November 2017
HyperLink
Page 1 of 4 (175 items)
[1]234
Pos General
# Competidor
Fav
Redes Sociales
Certificado
Nombre
Tiempo Oficial
Categoría
Pos Categoría
1303Efrain Escalera Hernandez01:20:32SB - 30 a 39 Varonil1
2232Rubén Fernando Contreras Ramos01:20:51SB - 30 a 39 Varonil2
3311Esteban Marquez Ventura01:22:40R1 - Relevo Sprint1
4258Brandon Contreras Ramos01:22:58SA - 18 a 29 Varonil1
5344Ricardo Calvillo01:23:18R1 - Relevo Sprint2
6318Enrique Benavente Espinosa01:23:55SC - 40 a 49 Varonil1
7136Alejandro Acosta Martínez01:24:51SC - 40 a 49 Varonil2
8243Antonio Hernandez01:25:06SB - 30 a 39 Varonil3
9157Diego Adrian Davalos Carrillo01:25:27JV- Juvenil Varonil 16 a 171
10378Francisco Muñoz Abrego01:26:38R1 - Relevo Sprint3
11420Maria Jose Lopez Aguirre01:27:11JF - Juvenil Femenil 16 a 171
12131Mucio Eduardo Lara Flores01:27:33SB - 30 a 39 Varonil4
13376Manuel Gonzalez Matienzo01:29:17SC - 40 a 49 Varonil3
14233Alan Contreras Salazar01:29:41SA - 18 a 29 Varonil2
15300Roberto Carlos Sanchez Flores01:31:01SC - 40 a 49 Varonil4
16210Ricardo Pedroza Castro01:31:56SC - 40 a 49 Varonil5
17397Lorenzo Muñiz Mendoza01:32:15SC - 40 a 49 Varonil6
1823Marcelo Arreola Lerma01:32:18JV- Juvenil Varonil 16 a 172
19217Alejandro Zerón Ziñiga01:33:50R1 - Relevo Sprint4
20251Octavio Carlos Guzman01:33:59SA - 18 a 29 Varonil3
21267Juan Salvador Ortiz Salcido01:34:05SC - 40 a 49 Varonil7
22226Valente Quintana Martínez01:34:24SA - 18 a 29 Varonil4
2318Franz Zamudio Nieto01:34:43SB - 30 a 39 Varonil5
24272Juan Salvador Garcia Robledo01:35:08SC - 40 a 49 Varonil8
25304Daniela Guadalupe Verastegui Diaz01:35:54JF - Juvenil Femenil 16 a 172
2680Sonia Gloria García Ramos01:36:00R1 - Relevo Sprint5
2742Rogelio Martínez Saucedo01:36:25SC - 40 a 49 Varonil9
28285Miguel Angel Echavarria Lopez01:37:26SC - 40 a 49 Varonil10
29259Alejandro Herrera Sutti01:37:28SA - 18 a 29 Varonil5
30407Carlos Arturo Alejo Perez01:37:30JV- Juvenil Varonil 16 a 173
31138Mario Sanchez De La Paeza01:37:43SB - 30 a 39 Varonil6
32392Rodrigo Balderas Godinez01:38:12SB - 30 a 39 Varonil7
33301Isidro Gerardo Ortiz Saldivar01:38:14R1 - Relevo Sprint6
34203Luis Ernesto Silva Rocha01:39:13SB - 30 a 39 Varonil8
35151Juan Daniel Hernández Facundo01:39:16SC - 40 a 49 Varonil11
36244Ramon Hernandez Perales01:39:17SC - 40 a 49 Varonil12
37393Jose Antonio Contreras Olmo01:39:24SD - 50 a 59 Varonil1
38359Carlos Betancourt Torres01:39:59R1 - Relevo Sprint7
39395Gerardo Vazquez Ramirez01:40:02SA - 18 a 29 Varonil6
40284Gregorio Alberto Rivera Acosta01:40:18SB - 30 a 39 Varonil9
41173Valeria Herrera Sutti01:40:30SN - 18 a 29 Femenil1
42237Erik Antonio Sánchez Villanueva01:40:42SB - 30 a 39 Varonil10
43290Rebeca Del Carmen Castro Lopez01:40:57JF - Juvenil Femenil 16 a 173
44383Adrian Ventura Valdez01:41:26SA - 18 a 29 Varonil7
45389Cipriano Napoles Falcon01:41:40R1 - Relevo Sprint8
46409Emmanuel Icaza Campos01:41:45R1 - Relevo Sprint9
47149Alejandro Hernández Resendiz01:41:49SA - 18 a 29 Varonil8
48238Norma Angelica Rosas Tellez01:42:12SO - 30 a 39 Femenil1
49183Julio Arturo Soto Guerrero01:42:23SC - 40 a 49 Varonil13
50266Fernando Arguello Farina01:42:35SD - 50 a 59 Varonil2
Page 1 of 4 (175 items)
[1]234
fb

HyperLink Copyright (c) G Vincent, 2017