XXVIII EESTI LAHTISED AVAVEEUJUMISE MEISTRIVÕISTLUSED
Skip Navigation Links
Tulemused
Leaderboard
Võistluse juhend
18 Aug 2018
HyperLink
Page 1 of 1 (29 items)
Pos
Race No
Fav
Name
Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Club
Laps
Fastest Lap
Slowest Lap
Average Lap
Dist Done
142Sander Paavo 01:03:08Abs1Male1Audentese SK500:12:1700:12:5100:12:37 5.000
245Andres Olvik 01:07:2830-341Male2SK Nord500:12:5200:14:1500:13:29 5.000
339Meribel Saar 01:09:00J1Female1Top500:13:0500:14:2500:13:48 5.000
454Romet Tepper 01:09:1640-441Male3VIM500:13:0800:14:2100:13:51 5.000
58Erik Anja 01:10:35Abs2Male4USK500:13:2900:15:0400:14:07 5.000
646Gints Skroderis 01:13:3530-342Male5Kipsalas PK, LAT500:14:2000:15:1400:14:43 5.000
760Ilze Aigare 01:14:0450-541Female2Kipsalas PK, LAT500:14:1900:15:0700:14:48 5.000
841Mart Leo Ruus 01:14:38J1Male6USK500:14:0500:15:3700:14:55 5.000
944Alar Lodi 01:15:0125-291Male7USK500:14:1600:15:3500:15:00 5.000
104Garita-Beth Puusepp 01:15:30Abs1Female3ORCA SC500:13:5200:16:4900:15:06 5.000
1159Merle Vantsi 01:17:1050-542Female4U-Klubi500:14:3800:16:0600:15:26 5.000
1240Mai Riin Salumaa 01:18:13J2Female5Top500:14:1400:16:3400:15:38 5.000
1356Indrek Salm 01:19:1345-491Male8U-Klubi500:14:4500:16:2300:15:50 5.000
1451Eili Paap 01:20:1840-441Female6U-Klubi500:15:1900:17:0300:16:03 5.000
1548Kristiina Arusoo 01:20:3435-391Female7U-Klubi500:15:1600:16:4700:16:06 5.000
1650Kahro Kaldma 01:22:0835-391Male9TUK500:15:3200:17:3000:16:25 5.000
1738Hanna-Maria Kukk 01:22:20J3Female8USK500:15:1900:17:2000:16:28 5.000
1855Jaanus Kaska 01:25:1745-492Male10U-Klubi500:16:0800:17:4500:17:03 5.000
1949Aigars Bergs 01:25:2735-392Male11Aqua Valmiera500:16:3400:17:2400:17:05 5.000
2057Teet Sepp 01:25:3845-493Male12Pärnu UCA500:16:1600:17:3300:17:07 5.000
2152Erika Labzina 01:30:0240-442Female921 CC Triatloniklubi500:16:3800:19:0300:18:00 5.000
2261Riina Ots 01:30:4050-543Female10U-Klubi500:16:5100:19:1200:18:08 5.000
2364Sven Rohlin 01:36:0950-541Male13U-Klubi500:18:1400:20:1800:19:13 5.000
2462Anna Mironovska 01:37:0450-544Female11Aqua Valmiera, LAT500:18:2500:20:0800:19:24 5.000
2547Tarmo Terve 01:37:2030-343Male14U-Klubi500:17:4600:20:2700:19:28 5.000
2658Aleksei Kargin 01:39:3545-494Male15U-Klubi500:18:0900:21:2500:19:55 5.000
2763Külli Tootsi 01:42:4950-545Female12U-Klubi500:19:1700:21:3900:20:33 5.000
2853Kairi Ustav 02:04:4340-443Female13TUK500:22:5500:25:5800:24:56 5.000
43Arvis Aigars Not startedAbsMaleSK Delfins, LAT0    0.000
Page 1 of 1 (29 items)

HyperLink Copyright (c) G Vincent, 2018