WINTER SWIMMING FESTIVAL - PIRITA OPEN 2016
Skip Navigation Links
27 February 2016
HyperLink
Page 1 of 1 (22 items)
Pos
Fav
Print
Name
Last Name
Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Club
Heat
Lane
Appr. StartTime
Finish
1EST SWIM TEAM:M.Aljand, P.Degtjarjov, H.Reinsalu, T.Grossmann53.00TEAM <1511Mixed1EST2210:21:0053.00
2VIIMSI VEEKLUBI VIKTORIA:H.Kaarma, J.Armei, B.Nopponen, D.Puttonen56.62TEAM <1512Mixed2EST/RUS2110:21:0056.62
3U-CLUB TALLINN:M.Vantsi, A.Tereštšenkov, K.Goldberg, A.Tikkerbär1:00.11TEAM >2001Mixed3EST5210:39:001:00.11
4TALLINNA TALIUJUMISKESKUS:E.Tamm, K.Rist, M.Püvi, A.Rosenberg1:05.21TEAM 151-2001Mixed4EST3410:27:001:05.21
5VIKTORIA:L.Petrov, L.Firsova, D.Ponomarjov, I.Lukin1:05.26TEAM >2002Mixed5RUS5110:39:001:05.26
6JELGAVAS RONI:A.Mihailenko, L.Vrublevska, D.Žigunovs, D.Timerman1:08.64TEAM <1513Mixed6LAT2310:21:001:08.64
7IWSAJ.Monahen, A.Jakovlevs, R.Karkchev, N.Lundmark1:11.38TEAM 151-2002Mixed7USA/LAT/RUS/SWE44 1:11.38
8TILGU HÜLGED:A.Ihats, M.Niinemets, D.Luks, M.Kihva1:14.29TEAM <1514Mixed8EST3110:27:001:14.29
9TEET TORIM TIIM:T.Torim, K.Keder, R.Veidemberg, P-M.Pihu1:14.35TEAM <1511Male1EST1210:15:001:14.35
10DANSKE JA CO:K.Peterson, M.Nurmsalu, A.Raba, L.Maasik1:15.31TEAM <1515Mixed9EST1310:15:001:15.31
11EELMISE AASTA VÕITJAD:K.Järvelaid, P.Järvelaid, L.Leitsalu, T.Mayr1:16.84TEAM <1512Male2EST/AUT1110:15:001:16.84
12TALLINNA TALIUJUMISKESKUS 2:H.Viherpuu, S.Sepik, K.Kärner, J.Hellat1:17.57TEAM 151-2003Mixed10EST1510:15:001:17.57
13TARTU TALIUJUJAD:V.Ellamik, S.Angerpikk, M.Nöps, K.Tootsi1:18.75TEAM 151-2004Mixed11EST4310:33:001:18.75
14SLSC:J.Brooke Turner, S.Rentoul, A.Brimelow, B.Jennings1:20.32TEAM >2003Mixed12GBR5510:39:001:20.32
15KUKI MUKID TILGUST:K.Taberland, I.Krumm, K.Nurmetalu, U.Ansip1:21.16TEAM 151-2005Mixed13EST4210:33:001:21.16
16FURZEDOWN FLAMINGOES 2:N.Bennett, B.Bennett, C.Mcrobbie, B.Ward1:25.13TEAM >2004Mixed14GBR5410:39:001:25.13
17SUPREMA ADVENTURE TEAM:T.Kainel, K.Maade, I.Burlakova, H.Sulavee1:26.10TEAM 151-2006Mixed15EST4110:33:001:26.10
18FURZEDOWN FLAMINGOES 1:Z.Podmore, N.Green, L.Jeffcoat, F.Walsh1:26.48TEAM 151-2001Female1GBR1410:15:001:26.48
19IISA ITALY:P.Ballabio, L.Santambrogio, V.Zanoni, E.Favoino1:29.80TEAM >2005Mixed16ITA5310:39:001:29.80
20SHARKNADOS:K.Weir, S.Cummings, S.Hinde, K.Upshall Davies1:45.77TEAM 151-2007Mixed17GBR3210:27:001:45.77
21TALLINNA VABA WALDORFKOOL 4.KLASS:K.Raag, K.Käosaar, A.Orgusaar, K.Kuldsaar2:12.64TEAM <1516Mixed18EST2410:21:002:12.64
22FLOWS:J.Sendall, M.Siddall, R.Amner, H.Lally2:44.25TEAM 151-2008Mixed19GBR3310:27:002:44.25
Page 1 of 1 (22 items)