BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI 2019 - 5. Alutaguse Rattamaraton
1 Jun 2019

     
     

Page 1 of 7 (327 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiVaheafinish 22kmO/Pos
11002Mirko PõldmaMirko Põldma
#1002 M M
01:57:40.301:57:40.31
(1)
M1M1RR Siplased / LAADA CAFE00:55:03.31
21011Sander SaarSander Saar
#1011 M M
01:59:17.601:59:17.62
(2)
M2M2VELOPLUS00:56:14.02
41065Sander MaasingSander Maasing
#1065 M M
02:02:12.802:02:12.83
(4)
M3M4Peloton00:56:35.54
51019Mihkel EinblauMihkel Einblau
#1019 M M
02:03:01.802:03:01.84
(5)
M4M5RedBike / Wilo 00:57:22.87
81032Markus VähiMarkus Vähi
#1032 M M
02:03:36.102:03:36.15
(8)
M5M8RedBike Team 200:59:18.318
91001Sten-Erik OttenderSten-Erik Ottender
#1001 M M
02:03:39.802:03:39.86
(9)
M6M9Sportland Bottecchia Team I 00:59:14.816
141407Robin PruulRobin Pruul
#1407 M M
02:04:35.602:04:35.67
(14)
M7M14A&T Sport Team00:59:18.813
161044Martin NassarMartin Nassar
#1044 M M
02:04:46.302:04:46.38
(16)
M8M16Viljandi Rattaklubi 100:56:54.55
191048Indrek HubelIndrek Hubel
#1048 M M
02:06:06.302:06:06.39
(19)
M9M19CYCLON00:59:16.317
221015Elvis Leon LaanjõeElvis Leon Laanjõe
#1015 M M
02:07:54.302:07:54.310
(22)
M10M22VELOPLUS00:59:47.324
231016Priit JärvlooPriit Järvloo
#1016 M M
02:08:03.802:08:03.811
(23)
M11M23Astro Baltics00:57:36.78
251382Anton StepanovAnton Stepanov
#1382 M M
02:09:31.602:09:31.612
(25)
M12M25Mansa MTB School01:00:22.326
261062Janar KannimäeJanar Kannimäe
#1062 M M
02:09:36.102:09:36.113
(26)
M13M26Team Hauka Veloklubi01:02:33.340
281064Kristjan KoikKristjan Koik
#1064 M M
02:09:54.102:09:54.114
(28)
M14M2801:01:42.830
301079Argo VooremaaArgo Vooremaa
#1079 M M
02:10:08.302:10:08.315
(30)
M15M30A&T Spordiklubi01:02:34.044
321043Mattias VadamMattias Vadam
#1043 M M
02:10:20.302:10:20.316
(32)
M16M32RedBike Team 201:02:02.536
341070Kaspar SemmKaspar Semm
#1070 M M
02:10:21.302:10:21.317
(34)
M17M34Vooremaa Centrum Rattabaas01:02:09.338
351057Tõnis NõgelTõnis Nõgel
#1057 M M
02:10:24.102:10:24.118
(35)
M18M35CYCLON01:01:44.532
371027Ragnar LeppRagnar Lepp
#1027 M M
02:10:32.302:10:32.319
(36)
M19M36Egesten Metallehitused/BGM01:01:47.333
391369Vladimir LapshinVladimir Lapshin
#1369 M M
02:11:51.802:11:51.820
(38)
M20M3801:01:47.337
421047Feeliks TederFeeliks Teder
#1047 M M
02:13:11.302:13:11.321
(41)
M21M41Tartu Ujumisklubi01:01:46.334
451083Rivo ReilaRivo Reila
#1083 M M
02:14:58.302:14:58.322
(44)
M22M44MAMILY National Pro MTB Racing Team 101:04:48.050
471025Romet NiilusRomet Niilus
#1025 M M
02:15:39.802:15:39.823
(46)
M23M46Team Hauka Veloklubi01:02:38.141
481049Eero OjaEero Oja
#1049 M M
02:16:09.602:16:09.624
(47)
M24M47MAMILY National Pro MTB Racing Team 101:05:15.354
491088Kaspar KaaslaKaspar Kaasla
#1088 M M
02:16:15.302:16:15.325
(48)
M25M48Sportland Bottecchia Team II01:04:50.651
501040Sander HeinsooSander Heinsoo
#1040 M M
02:16:20.102:16:20.126
(49)
M26M4901:04:40.349
551096Koit PõldmaaKoit Põldmaa
#1096 M M
02:17:04.602:17:04.627
(54)
M27M54Simuna Spordiklubi01:05:29.363
561131Karli KannenbergKarli Kannenberg
#1131 M M
02:17:32.302:17:32.328
(55)
M28M55Rae Rattaklubi II01:05:38.569
581109Mihkel JärveMihkel Järve
#1109 M M
02:17:34.402:17:34.429
(56)
M29M56Kulgur Team 201:05:25.360
611118Aldor KernerAldor Kerner
#1118 M M
02:18:00.802:18:00.830
(59)
M30M59Shoproller Kose AMK ct 101:05:38.568
621141Taago TammTaago Tamm
#1141 M M
02:18:02.802:18:02.831
(60)
M31M60CYCLON01:06:38.379
631110Andre KaukAndre Kauk
#1110 M M
02:18:03.302:18:03.332
(61)
M32M61CC Rota Mobilis01:06:06.071
701117Ruve ReinasteRuve Reinaste
#1117 M M
02:19:08.602:19:08.633
(67)
M33M6701:06:40.382
721115Aare SõberAare Sõber
#1115 M M
02:19:33.302:19:33.334
(69)
M34M6901:06:14.272
751129Aiko KlaosAiko Klaos
#1129 M M
02:20:31.002:20:31.035
(72)
M35M72Sportland Bottecchia Team II01:08:23.393
801144Tiit LubiTiit Lubi
#1144 M M
02:20:40.802:20:40.836
(77)
M36M7701:05:39.870
811075Indrek MüürsepIndrek Müürsep
#1075 M M
02:20:41.602:20:41.637
(78)
M37M78Egesten Metallehitused/BGM01:05:31.759
851171Raimo JohansonRaimo Johanson
#1171 M M
02:21:56.802:21:56.838
(81)
M38M81SK Rakke01:05:08.857
861104Janis JürisoJanis Jüriso
#1104 M M
02:21:57.602:21:57.639
(82)
M39M82MTÜ Spordiselts01:06:34.678
881078Grigori OvtsarenkoGrigori Ovtsarenko
#1078 M M
02:22:42.602:22:42.640
(84)
M40M8401:06:44.381
911069Priit PrintsmannPriit Printsmann
#1069 M M
02:22:48.302:22:48.341
(86)
M41M86Scoutspataljon Team01:07:37.589
921413Anar ParkAnar Park
#1413 M M
02:22:59.302:22:59.342
(87)
M42M8701:11:38.3129
931024Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#1024 M M
02:23:03.902:23:03.943
(88)
M43M88ABB01:14:32.5154
981212Priit SaksniitPriit Saksniit
#1212 M M
02:23:58.302:23:58.344
(93)
M44M9301:10:27.3113
1021157Veiko KallisteVeiko Kalliste
#1157 M M
02:24:46.302:24:46.345
(95)
M45M95Mikitamäe Aironmään Klubi01:10:39.6111
1071191Ago KüttAgo Kütt
#1191 M M
02:26:17.802:26:17.846
(99)
M46M9901:08:28.395
1101100Priit RebanePriit Rebane
#1100 M M
02:26:59.802:26:59.847
(102)
M47M102MAMILY National Pro MTB Racing Team 101:09:15.897
1111094Dmitri MesteljainenDmitri Mesteljainen
#1094 M M
02:27:35.302:27:35.348
(103)
M48M103RR Siplased / SIMUNA SK01:08:30.194
1151160Mikko KaskMikko Kask
#1160 M M
02:28:07.602:28:07.649
(106)
M49M10601:09:51.799
1201185Kairo SulbiKairo Sulbi
#1185 M M
02:29:12.602:29:12.650
(111)
M50M11101:11:15.7117
Page 1 of 7 (327 items)
   

fb