38. Viking Window Paide-Türi rahvajooks - Lastejooksud
6 Oct 2019

     
     

Page 1 of 2 (88 items)
PosRace NoNameNameTimeTimeCat Pos
(Gen Pos)
CategoryCat PosGenderGen PosClubPace
6118Laura JuhansonLaura Juhanson
#118 Female PT11
00:07:4600:07:461
(1)
PT111Female1Paide Hammerbecki Põhikool3:53 min/km
10548Maria TammisteMaria Tammiste
#548 Female PT11
00:08:2000:08:202
(2)
PT112Female24:10 min/km
13315Meelia NeidoMeelia Neido
#315 Female PT10
00:08:3700:08:371
(3)
PT101Female3Paide Hammerbecki Põhikool4:18 min/km
14625Grete ÕitspuuGrete Õitspuu
#625 Female PT11
00:08:3800:08:383
(4)
PT113Female4Paide Hillar Hanssoo Põhikool4:19 min/km
15607Laura Loviise VestungLaura Loviise Vestung
#607 Female PT10
00:08:3800:08:382
(5)
PT102Female54:19 min/km
169Alandra AasmaAlandra Aasma
#9 Female PT10
00:08:3900:08:393
(6)
PT103Female6Paide Hammerbecki Põhikool4:19 min/km
17817Elisabeth TikerpaluElisabeth Tikerpalu
#817 Female PT11
00:08:5000:08:504
(7)
PT114Female74:25 min/km
1862Liisa Lisette EvertLiisa Lisette Evert
#62 Female PT11
00:08:5300:08:535
(8)
PT115Female84:26 min/km
20571Natali TreufeldtNatali Treufeldt
#571 Female PT11
00:09:1000:09:106
(9)
PT116Female94:35 min/km
24586Lisette UusLisette Uus
#586 Female PT10
00:09:3300:09:334
(10)
PT104Female10Paide Hillar Hanssoo Põhikool4:46 min/km
31105Luisa-Mirell IvanovLuisa-Mirell Ivanov
#105 Female PT10
00:10:0400:10:045
(11)
PT105Female11Paide Hillar Hanssoo Põhikool5:02 min/km
3239Reelika ArroReelika Arro
#39 Female PT10
00:10:1000:10:106
(12)
PT106Female12Tarbja Lasteaed-Kool5:05 min/km
33471Karola SaarKarola Saar
#471 Female PT11
00:10:1200:10:127
(13)
PT117Female13Albu Põhikool5:06 min/km
34257Frida LoogFrida Loog
#257 Female PT10
00:10:1900:10:197
(14)
PT107Female145:09 min/km
36825Miia SaarMiia Saar
#825 Female PT10
00:10:2300:10:238
(15)
PT108Female155:11 min/km
40466Alexandra-Mariah RõukAlexandra-Mariah Rõuk
#466 Female PT10
00:10:4500:10:459
(16)
PT109Female165:22 min/km
42666Agnes RebaseAgnes Rebase
#666 Female PT11
00:11:0400:11:048
(17)
PT118Female175:32 min/km
43121Hanna JürgensHanna Jürgens
#121 Female PT11
00:11:0500:11:059
(18)
PT119Female185:32 min/km
4597Johanna Grete IlpJohanna Grete Ilp
#97 Female PT10
00:11:2300:11:2310
(19)
PT1010Female19Paide Hillar Hanssoo Põhikool5:41 min/km
46659Säde PollSäde Poll
#659 Female PT10
00:11:3700:11:3711
(20)
PT1011Female205:48 min/km
47170Anelle- Riin KirsipuuAnelle- Riin Kirsipuu
#170 Female PT10
00:11:4300:11:4312
(21)
PT1012Female21Aravete Keskkool5:51 min/km
48307Maire MändMaire Mänd
#307 Female PT10
00:11:4400:11:4413
(22)
PT1013Female22Roosna-Alliku PK5:52 min/km
50665Hedlin AbnerHedlin Abner
#665 Female PT10
00:11:4700:11:4714
(23)
PT1014Female235:53 min/km
51152Sandra KaselaSandra Kasela
#152 Female PT10
00:11:4900:11:4915
(24)
PT1015Female24Paide Hammerbecki Põhikool5:54 min/km
52580Meribel TšetšotkaMeribel Tšetšotka
#580 Female PT10
00:11:5500:11:5516
(25)
PT1016Female25Imavere Põhikool5:57 min/km
53336Grete Marie OldeGrete Marie Olde
#336 Female PT10
00:11:5700:11:5717
(26)
PT1017Female26Paide Hammerbecki Põhikool5:58 min/km
54248Berit LeppBerit Lepp
#248 Female PT11
00:11:5900:11:5910
(27)
PT1110Female27Paide Hillar Hanssoo Põhikool5:59 min/km
56457Rhea Silvia RoosmäeRhea Silvia Roosmäe
#457 Female PT10
00:12:1000:12:1018
(28)
PT1018Female28Paide Hammerbecki Põhikool6:05 min/km
57155Lille Riin KaskLille Riin Kask
#155 Female PT11
00:12:1600:12:1611
(29)
PT1111Female296:08 min/km
58807Kertu AablaKertu Aabla
#807 Female PT10
00:12:2000:12:2019
(30)
PT1019Female306:10 min/km
60472Maria Lotta SaarMaria Lotta Saar
#472 Female PT11
00:12:2800:12:2812
(31)
PT1112Female31Imavere Põhikool6:14 min/km
62511Aneta SivtšikAneta Sivtšik
#511 Female PT10
00:12:3000:12:3020
(32)
PT1020Female32Paide Hammerbecki Põhikool6:15 min/km
63330Lisandra NõmmikLisandra Nõmmik
#330 Female PT11
00:12:3300:12:3313
(33)
PT1113Female33Imavere Põhikool6:16 min/km
65337Kaili-Sandra OlleKaili-Sandra Olle
#337 Female PT11
00:12:5800:12:5814
(34)
PT1114Female346:29 min/km
67176Jessika KivimurdJessika Kivimurd
#176 Female PT11
00:13:0000:13:0015
(35)
PT1115Female35Imavere Põhikool6:30 min/km
68243Kedi LaurKedi Laur
#243 Female PT11
00:13:0200:13:0216
(36)
PT1116Female36Imavere Põhikool6:31 min/km
71338Loreena OlleLoreena Olle
#338 Female PT10
00:13:2500:13:2521
(37)
PT1021Female376:42 min/km
72162Mirjam KerbMirjam Kerb
#162 Female PT10
00:14:0200:14:0222
(38)
PT1022Female38Väätsa Põhikool7:01 min/km
74108Kelli IvaskKelli Ivask
#108 Female PT10
00:14:5200:14:5223
(39)
PT1023Female39Paide Hammerbecki Põhikool7:26 min/km
7578Daniela HeinsaarDaniela Heinsaar
#78 Female PT10
00:15:5600:15:5624
(40)
PT1024Female40Peetri Kool7:58 min/km
50Laura-Sandra BäärtLaura-Sandra Bäärt
#50 Female PT10
Not startedNot startedPT10FemaleImavere Põhikool
590Ursula UusnaUrsula Uusna
#590 Female PT10
Not startedNot startedPT10Female
12Eliisa AavaEliisa Aava
#12 Female PT10
Not startedNot startedPT10FemaleVäätsa Põhikool
277Enely MandleEnely Mandle
#277 Female PT10
Not startedNot startedPT10FemalePaide Hillar Hanssoo Põhikool
554Karmely Eliis TegelmannKarmely Eliis Tegelmann
#554 Female PT10
Not startedNot startedPT10FemalePaide Hillar Hanssoo Põhikool
263Angelina LužetskajaAngelina Lužetskaja
#263 Female PT10
Not startedNot startedPT10FemalePaide Hammerbecki Põhikool
614Chätlin VillonenChätlin Villonen
#614 Female Unknown
Not startedNot startedUnknownFemalePaide Hammerbecki Põhikool
626Keiti-Marii ÕunKeiti-Marii Õun
#626 Female PT11
Not startedNot startedPT11FemaleRoosna-Alliku PK
1449Romet RidalaanRomet Ridalaan
#449 Male PT11
00:06:4300:06:431
(1)
PT111Male13:21 min/km
2410Andreas PõderAndreas Põder
#410 Male PT10
00:07:2200:07:221
(2)
PT101Male2Paide Hillar Hanssoo Põhikool3:41 min/km
Page 1 of 2 (88 items)