XIX Kindral Johan Laidoneri OLÜMPIATEATEJOOKS
27 Sep 2018

     
     
Page 1 of 1 (31 items)
PosRace NoNameNameTimeTimeCat Pos
(Gen Pos)
CategoryCat PosGenderGen PosPaceLap1 (VA4)O/PosC/PosLap2 (VA8)O/PosC/Pos
115Team JooksusõbradTeam Jooksusõbrad
#15 Mixed Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid
00:17:0800:17:081
(1)
Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid1Mixed12:51 min/km00:08:341100:08:3431


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:08:3400:08:3400:02:0815:09:15111111
Lap2 (VA8)00:17:0800:08:3400:02:0015:17:49111313
23Team KüberväejuhatusTeam Küberväejuhatus
#3 Mixed Kaitsevägi/KL
00:17:1300:17:131
(2)
Kaitsevägi/KL1Mixed22:52 min/km00:08:432100:08:2922


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:08:4300:08:4315:09:24212212
Lap2 (VA8)00:17:1300:08:2900:17:1315:17:54212222
37Team Sp/vahipataljonTeam Sp/vahipataljon
#7 Mixed Kaitsevägi/KL
00:17:1800:17:182
(3)
Kaitsevägi/KL2Mixed32:53 min/km00:08:534300:08:2411


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:08:5300:08:5315:09:34434434
Lap2 (VA8)00:17:1800:08:2400:17:1815:17:59323111
46Team 2.jalaväebrigaadTeam 2.jalaväebrigaad
#6 Mixed Kaitsevägi/KL
00:17:3700:17:373
(4)
Kaitsevägi/KL3Mixed42:56 min/km00:08:483200:08:4943


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:08:4800:08:4815:09:29323323
Lap2 (VA8)00:17:3700:08:4900:17:3715:18:18434434
55Team 1.jalaväebrigaad 2Team 1.jalaväebrigaad 2
#5 Mixed Kaitsevägi/KL
00:17:4900:17:494
(5)
Kaitsevägi/KL4Mixed52:58 min/km00:08:586500:08:5054


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:08:5800:08:5800:02:2315:09:39656656
Lap2 (VA8)00:17:4900:08:5000:02:1415:18:30545545
62Team 1.jvbr Kalevi JvpTeam 1.jvbr Kalevi Jvp
#2 Mixed Kaitsevägi/KL
00:17:5100:17:515
(6)
Kaitsevägi/KL5Mixed62:58 min/km00:08:555400:08:5676


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:08:5500:08:5500:02:1715:09:36545545
Lap2 (VA8)00:17:5100:08:5600:02:1515:18:32656767
721Team Jakob Westholmi GümnaasiumTeam Jakob Westholmi Gümnaasium
#21 Male Gümnaasiumiealised poisid
00:17:5700:17:571
(1)
Gümnaasiumiealised poisid1Male12:59 min/km00:09:017100:08:5681


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:09:0100:09:0100:02:3115:09:42711711
Lap2 (VA8)00:17:5700:08:5600:02:0915:18:38711811
811Team MerevägiTeam Merevägi
#11 Mixed Kaitsevägi/KL
00:17:5900:17:596
(7)
Kaitsevägi/KL6Mixed72:59 min/km00:09:089700:08:5065


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:09:0800:09:0800:02:2015:09:49978978
Lap2 (VA8)00:17:5900:08:5000:02:0915:18:40867656
91Team 1.jalaväebrigaad 1Team 1.jalaväebrigaad 1
#1 Mixed Kaitsevägi/KL
00:18:1700:18:177
(8)
Kaitsevägi/KL7Mixed83:02 min/km00:09:1211800:09:0497


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:09:1200:09:1200:02:2715:09:5311891189
Lap2 (VA8)00:18:1700:09:0400:02:1215:18:58978978
108Team Toetuse VäejuhatusTeam Toetuse Väejuhatus
#8 Mixed Kaitsevägi/KL
00:18:2300:18:238
(9)
Kaitsevägi/KL8Mixed93:03 min/km00:09:038600:09:19129


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:09:0300:09:0300:02:1115:09:44867867
Lap2 (VA8)00:18:2300:09:1900:02:1715:19:04108912911
1117Team SisekaitseakadeemiaTeam Sisekaitseakadeemia
#17 Mixed Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid
00:18:3200:18:322
(10)
Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid2Mixed103:05 min/km00:09:1612200:09:16102


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:09:1600:09:1615:09:571221012210
Lap2 (VA8)00:18:3200:09:1600:18:3215:19:13112101029
129Team KvüõaTeam Kvüõa
#9 Mixed Kaitsevägi/KL
00:18:3700:18:379
(11)
Kaitsevägi/KL9Mixed113:06 min/km00:09:19141000:09:17118


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:09:1900:09:1915:10:00141012141012
Lap2 (VA8)00:18:3700:09:1700:18:3715:19:181291111810
134Team 1.jvbr Viru JvpTeam 1.jvbr Viru Jvp
#4 Mixed Kaitsevägi/KL
00:18:4800:18:4810
(12)
Kaitsevägi/KL10Mixed123:08 min/km00:09:1613900:09:311310


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:09:1600:09:1600:02:1915:09:571391113911
Lap2 (VA8)00:18:4800:09:3100:02:1915:19:29131012131012
1418Team Loksa/kuusalu GümnaasiumTeam Loksa/kuusalu Gümnaasium
#18 Male Gümnaasiumiealised poisid
00:19:2900:19:292
(2)
Gümnaasiumiealised poisid2Male23:14 min/km00:09:1010200:10:19193


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:09:1000:09:1000:02:0315:09:5110221022
Lap2 (VA8)00:19:2900:10:1900:02:2215:20:1014221933
1510Team 1.jvbr ScoutspataljonTeam 1.jvbr Scoutspataljon
#10 Mixed Kaitsevägi/KL
00:19:5200:19:5211
(13)
Kaitsevägi/KL11Mixed133:18 min/km00:10:03151100:09:491411


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:10:0300:10:0300:02:4215:10:44151113151113
Lap2 (VA8)00:19:5200:09:4900:02:3015:20:33151113141113
1619Team Eesti MerekoolTeam Eesti Merekool
#19 Male Gümnaasiumiealised poisid
00:20:3400:20:343
(3)
Gümnaasiumiealised poisid3Male33:25 min/km00:10:2717300:10:07172


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:10:2700:10:2700:02:4315:11:0817331733
Lap2 (VA8)00:20:3400:10:0700:02:3815:21:1516331722
1720Team Kadrioru Saksa GümnaasiumTeam Kadrioru Saksa Gümnaasium
#20 Male Gümnaasiumiealised poisid
00:21:1900:21:194
(4)
Gümnaasiumiealised poisid4Male43:33 min/km00:10:4318400:10:36204


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:10:4300:10:4315:11:2418441844
Lap2 (VA8)00:21:1900:10:3600:21:1915:22:0017442044
1824Team Cfc Jaak Mae Suusakool ITeam Cfc Jaak Mae Suusakool I
#24 Mixed Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid
00:22:2800:22:283
(14)
Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid3Mixed143:44 min/km00:12:2222500:10:06163


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:12:2200:12:2200:02:4215:13:032251722517
Lap2 (VA8)00:22:2800:10:0600:02:1015:23:091831416315
1929Team Loksa PõhikoolTeam Loksa Põhikool
#29 Mixed Põhikoolid
00:22:3200:22:321
(15)
Põhikoolid1Mixed153:45 min/km00:12:1421100:10:17182


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:12:1400:12:1400:02:3815:12:552111621116
Lap2 (VA8)00:22:3200:10:1700:02:2015:23:131911518216
2031Team Haabneeme Kool ITeam Haabneeme Kool I
#31 Mixed Põhikoolid
00:22:3600:22:362
(16)
Põhikoolid2Mixed163:46 min/km00:12:3023200:10:05151


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:12:3000:12:3000:02:4215:13:112321823218
Lap2 (VA8)00:22:3600:10:0500:02:2215:23:172021615114
2135Team Haabnemee Kool ÕpetajadTeam Haabnemee Kool Õpetajad
#35 Mixed Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid
00:23:2100:23:214
(17)
Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid4Mixed173:53 min/km00:10:2516300:12:56255


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:10:2500:10:2500:03:0715:11:061631416314
Lap2 (VA8)00:23:2100:12:5600:02:5415:24:022141725520
2222Team Loksa/kiili GümnaasiumTeam Loksa/kiili Gümnaasium
#22 Female Gümnaasiumiealised tüdrukud
00:23:5200:23:521
(1)
Gümnaasiumiealised tüdrukud1Female13:58 min/km00:11:5320100:11:58221


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:11:5300:11:5300:03:0915:12:3420112011
Lap2 (VA8)00:23:5200:11:5800:02:5215:24:3322112211
2316Team Viimsi VallavalitsusTeam Viimsi Vallavalitsus
#16 Mixed Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid
00:24:3300:24:335
(18)
Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid5Mixed184:05 min/km00:11:3319400:12:59266


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:11:3300:11:3300:02:2815:12:141941519415
Lap2 (VA8)00:24:3300:12:5900:02:5215:25:142351826621
2432Team Haabneeme Kool IiTeam Haabneeme Kool Ii
#32 Mixed Põhikoolid
00:25:4900:25:493
(19)
Põhikoolid3Mixed194:18 min/km00:14:1326400:11:35213


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:14:1300:14:1300:03:0815:14:542642126421
Lap2 (VA8)00:25:4900:11:3500:02:4515:26:302431921317
2527Team Püünsi Kool ITeam Püünsi Kool I
#27 Mixed Põhikoolid
00:26:2100:26:214
(20)
Põhikoolid4Mixed204:23 min/km00:14:1225300:12:08234


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:14:1200:14:1200:03:2715:14:532532025320
Lap2 (VA8)00:26:2100:12:0800:02:4615:27:022542023418
2626Team Cfc Jaak Mae Suusakool IiiTeam Cfc Jaak Mae Suusakool Iii
#26 Mixed Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid
00:26:3800:26:386
(21)
Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid6Mixed214:26 min/km00:13:5324600:12:45244


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:13:5300:13:5300:03:0515:14:342461924619
Lap2 (VA8)00:26:3800:12:4500:03:0115:27:202662124419
2730Team Randvere KoolTeam Randvere Kool
#30 Mixed Põhikoolid
00:27:4900:27:495
(22)
Põhikoolid5Mixed224:38 min/km00:14:3827500:13:11275


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:14:3800:14:3800:03:0215:15:192752227522
Lap2 (VA8)00:27:4900:13:1100:03:1415:28:312752227522
33Team Viimsi Kool ITeam Viimsi Kool I
#33 Mixed Põhikoolid
DNFDNFPõhikoolidMixed min/km


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)
Lap2 (VA8)
23Team Jakob Westholmi GümnaasiumTeam Jakob Westholmi Gümnaasium
#23 Female Gümnaasiumiealised tüdrukud
DQDQGümnaasiumiealised tüdrukudFemale00:11:3000:05:36


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:11:3000:11:3000:03:0115:12:11
Lap2 (VA8)00:17:0600:05:3600:17:0615:17:47
25Team Cfc Jaak Mae Suusakool IiTeam Cfc Jaak Mae Suusakool Ii
#25 Mixed Sõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubid
DQDQSõpruskonnad/korporatsioonid/spordiklubidMixed00:27:04


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)00:27:0400:27:0400:15:4615:27:46
Lap2 (VA8)
12Team Kaitseväe PeastaapTeam Kaitseväe Peastaap
#12 Mixed Kaitsevägi/KL
DNSDNSKaitsevägi/KLMixed min/km


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Lap1 (VA4)
Lap2 (VA8)
Page 1 of 1 (31 items)